Z ostatniej chwili
[2017-03-26] Pogrzeb śp Antoniego Bieniasa

W piątek 24 marca po południu odbył się pogrzeb wieloletniego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu i Prezesa Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Sączu  śp Antoniego Bieniasa. Podczas  uroczystości  pogrzebowych żegnali go  bardzo liczniezgromadzona  rodzina, przyjaciele, znajomi  oraz strażacy PSP, OSP, emeryci i renciści pożarnictwa. Mszę świętą sprawowali kapelani straży pożarnej pod przewodnictwem  ks st. bryg. dr Jana Krynickiego. Następnie w kondukcie pogrzebowych trumna z ciałem zmarłego  odprowadzona została na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu komunalnym w Nowym Sączu.

Więcej informacji oraz galerię zdjęc można oglądnąć tutaj:

KM PSP Nowy Sącz 1

KM PSP Nowy Sącz 2

KM PSP Nowy Sącz 3

Gazeta Krakowska

Nawigacja
Aktualności O nas Historia Zarząd Teren działania Wyposażenie Galeria Linki Kontakt